Menu Hledat Účet

Dřevěný truhlík s UCHY 49x24x21 cm

595 Kč / ks
Není skladem, do 3 týdnů
Ručně vyrobený dřevěný truhlík z masivního dřeva se 2 uchy z motouzu. Včetně vnitřního samozavlažovací plastového truhlíku včetně s podmiskou. Vnitřní rozměry: 42x19,5x15,5 cm, vnější rozměry: 49x24x21 cm. Na plastový truhlík 40 cm. Samostatně lze objednat dvouvrstvý nátěr vodou ředitelnou lazurou.
ks
Kód:
TRMU49
Barva:
přírodní
Rozměr (cm):
49x24x21, 42x19,5x15,5
Hmotnost (kg):
3
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Ručně vyrobený dřevěný truhlík z masivního dřeva získaného recyklací starých palet. Vytěžená prkna očistíme a naformátujeme. Díky nahrubo obroušenému dřevu vynikne přírodní a přirozeně „zašlý“ vzhled truhlíku. Všechny spoje jsou podlepeny a sbity hřebíky. Výsledkem je záměrně obhroublý, ale výtvarně čistý truhlík. Pro praktickou manipulaci je truhlík opatřen dvěma uchy z motouzu. Vnitřní samozavlažovací truhlík si osázejte rozmanitými sezónními rostlinkami a zkrášlete si nejen exteriér, ale i interiér. Vnitřní rozměry: 42x19,5x15,5 cm, vnější rozměry: 49x24x21 cm. Na plastový truhlík 40 cm. Samostatně lze objednat dvouvrstvý nátěr vodou ředitelnou lazurou. Balení: 1 ks dřevěný truhlík + 1 ks samozavlažovací truhlík včetně podmisky.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.