Menu Hledat Účet

O Kreastylu

Naše vize

Naší vizí je pozvednout v České republice úroveň dárkového i běžného balení zboží natolik, aby se český konečný zákazník mohl srovnávat se zákazníky ostatních vyspělých států Evropy i světa a mohl se pyšnit svým moderně a vkusně zabaleným dárkem jako zákazníci na ulicích Paříže, Amsterdamu nebo New Yorku.

K tomuto dost vysokému cíli pomáháme našim odběratelům především širokou nabídkou nejrůznějších materiálů i nepřebernou škálou barevných odstínů.

Jako doplňkovou, ale velice žádanou službu nabízíme workshopy „dárkového balení“, kde se účastníci naučí prakticky používat všechny dostupné materiály, získají vhled do posledních trendů a odnesou si mnoho rad a tipů pro svou každodenní práci ve svých obchodech.   

Naší silnou stránkou je nápaditost, kreativita a originalita, které umíme zkombinovat s posledními trendy.

Díky dlouholetým zkušenostem umíme naslouchat potřebám svých zákazníků, pro které vždy najdeme to nejlepší řešení.

Našimi největšími odběrateli jsou maloobchody květin, floristické aranžérské dílny, zahradnictví, vazárny a zahradní centra, kam dodáváme veškeré doplňky pro květiny a rostliny.

Balící materiály a dekorativní doplňky u nás nakupují též i cukrárny, vinotéky, restaurace, papírnictví, zlatnictví nebo domácnosti.

Kromě toho u nás najdete materiály pro dárkové balení konfekce, kosmetiky, parfémů, čokolády a dalšího zboží, které si přejete dárkově zabalit.

To vše navíc zajistíme s vaším maximálním pohodlím. Rádi vás navštívíme přímo ve vašem obchodě či vaší firmě, vše zkonzultujeme a na míru vymyslíme, jak rozšířit sortiment tak, aby vaše zboží bylo zajímavější a atraktivnější pro konečného zákazníka.

Máte zájem o naše výrobky a chcete se stát naším klientem?

Přejděte do sekce produkty nebo kontaktujte naše obchodní oddělení: 724 875 040.

Naše poslání

Naším posláním je myslet na detail, který se může na první pohled zdát zanedbatelný, ale přitom právě na něm závisí výsledný efekt a co nejlepší dojem, který chcete udělat a který vás odliší od ostatních. Specializujeme se totiž na to, aby vaše zboží nebo vaše dárky dostaly ten nejhezčí obal, anebo abyste mohli vytvořit stylové dekorace.

Naše přednosti

 

Šetříme přírodu

V oblasti svého trvalého rozvoje jsme pojali společenskou odpovědnost a odpovědnost za životní prostředí jako hlavní myšlenku své strategie.

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Naše motto

„ Obal nebo dárkové balení pomůže zboží ještě zkrášlit. Je to jakýsi podpis obchodníka.“

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.