Menu Hledat Účet

Dřevěné truhlíky a bedýnky

Trápí vás plýtvání? Nelíbí se vám, že se věci po použití vyhodí? Nám také ne, a proto se s tím snažíme něco dělat. Z Jižní Ameriky se k nám dováží ovoce a zelenina v přepravních boxech vyrobených z tropického dřeva, primárně určeného například k výrobě nábytku, v architektuře apod. Boxy se po vyložení zboží rozdrtí nebo spálí jako odpad. Exotické dřevo je vzácné, nádherné a jedinečné, a proto jsme se rozhodli tyto přepravní moduly vykupovat a dát dřevu druhou šanci. Výroba chce čas, trpělivost a spoustu ruční práce. Moduly k nám dovezeme, očistíme, rozebereme a pak už jen brousíme, hoblujeme, aby nám dřevo ukázalo svou skrytou tvář. Chceme, abyste i vy mohli ocenit jedinečnou krásu exotického dřeva a ještě měli dobrý pocit z toho, že kvůli našim výrobkům se stromy nekácí.
Omlouváme se všem zákazníkům, z provozních důvodů jsme nuceni přerušit provoz našeho e-shopu na dobu neurčitou. Děkujeme za pochopení.


Seřadit dle: Cena Název

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.