Menu Hledat Účet

Dárkové obaly a stuhy

Vyberte si z naší pestré nabídky dárkových balicích obalů vhodných na balení dárků, květin, oblečení, parfémů, dárkových košů, cukrovinek, potravin atd. Specializujeme se zejména na celoroční dárkový papír kraftový v rolích: hnědý, bílý, jednobarevný, dvoubarevný, s motivy, vánoční. Širokou barevnou škálu najdete i u hedvábných papírů v arších a rolích. Pro opravdu slavnostní příležitosti sáhněte po ručně dělaném papíru v arších zdobeném "zlatem", s výšivkami nebo s glitry. Najdete u nás i tradiční dárkový celofán čirý, s potiskem, s motivy, ale i voděodolné dárkové fólie v rolích neprůhledné i průhledné. Pro jednoduché a rychlé zabalení dárku použijte třeba dárkové tašky, dárkové sáčky či tašky na víno. Nezapomeňte na stuhy z různých materiálů, barev a rozměrů.
Vybrat kategorii

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.