Menu Hledat Účet

Dárková taška s okénkem S 16x8x14 cm

20 Kč / ks
Skladem
Kvalitní a pevná dárková taška malých rozměrů. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólií. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení drobných firemních i osobních dárků. Rozměry: 16x8x14 cm.
ks
Kód:
UY507HNN-S
Barva:
přírodní
EAN:
8013170748582
Šířka (mm):
160
Délka (mm):
80
Výška (mm):
140
Hmotnost (kg):
0,032
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Kvalitní a pevná dárková taška malých rozměrů. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólii, čímž okamžitě propaguje obsah. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení drobných firemních i osobních dárků. Ideální pro propagaci vašich produktů. Rozměry: 16x8x14 cm.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.