Menu Hledat Účet

Dárková taška přírodní se šňůrou M

25 Kč / ks
Skladem
Kvalitní a pevná dárková taška středních rozměrů. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Svým rozměrem 22x10x29 cm je vhodná i na dokumenty A4 nebo dárky včetně těžších věcí či láhvi vína s delikatesami.
ks
Kód:
UY508HNN
Barva:
přírodní
EAN:
8013170571029
Šířka (mm):
220
Délka (mm):
100
Výška (mm):
290
Hmotnost (kg):
0,047
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Kvalitní a pevná dárková taška středních rozměrů. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Svým rozměrem 22x10x29 cm je vhodná i na dokumenty A4 nebo dárky včetně těžších věcí či láhvi vína s delikatesami. Taška je určena pro ty, kteří hledají krásu v jednoduchosti. Balení, které bude slušet každému dárku.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.