Menu Hledat Účet

Dárková obálka na peníze DL, Baby KLUK , 22x11 cm,

39 Kč / ks
Skladem
Chcete svým blízkým darovat oblíbené peníze, dárkový poukaz nebo třeba lístky do kina? Využijte k jejich zabalení našich luxusních obálek z ručně vyrobeného izraelského papíru. Uvnitř je tvrdá karta, na kterou můžete napsat vlastní text. Uzavírá se oboustrannou lepicí páskou. Rozměry: 220 x 110 mm. Balení: 1 ks.
ks
Kód:
DO-RUP114
Barva:
modrá
Šířka (mm):
220
Výška (mm):
110
Hmotnost (kg):
0,04
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Nevíte, co svým blízkým darovat k narozeninám, narození dítěte nebo jako svatební dar? Zvítězí-li oblíbené peníze, dárkový poukaz nebo třeba lístky do kina, nabízíme rychlé řešení, jak rychle a elegantně tenhle praktický a tradičně nejoblíbenější dárek zabalit a předat oslavenci. Darujte jej v naší dárkové obálce na peníze. Obálka je zhotovena z ručně vyrobeného izraelského papíru, který používá techniku hlubotisku a zlatotisku. Uvnitř je tvrdá karta, na kterou můžete napsat vlastní text s přáním, či věnováním. Uzavírá se oboustrannou lepicí páskou. Rozměry: 220 x 110 mm.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.