Menu Hledat Účet

Umělé květiny

Už jste se mnohokrát zastavili před květinou a museli jste si na ni sáhnout anebo přivonět, abyste se přesvědčili, zda je umělá, anebo živá? Tak to se vám stane i u našeho sortimentu taktéž. Vybírejte z řezaných umělých květin - růže, hortenzie, pryskyřičník, pivoňka, sedum, viburnum, heptakodium jasmínovité. Hrnkové rostliny zastupují z vnitřních orchideje i závěsné, stálezelené. Z venkovních: vřesy, pelargonie, stálezelené... Floristé ocení umělou zeleň. Hodně cestujete a nemáte možnost zalévat pravidelně živé rostliny a květiny? Anebo nemáte dostatek světla v místnosti? I přesto můžete mít váš domov či kancelář stále rozkvetlé!
Vybrat kategorii
Seřadit dle: Cena Název

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.