Menu Hledat Účet

Registrace nového zákazníka

Registrace je důležitá zejména pro právnické osoby a živnostníky.
Abyste mohli nakupovat na našem e-shopu za zvýhodněné ceny, podmínkou je registrace.

Tj. zaslání správných a úplných údajů v níže uvedeném registračním formuláři (označené jako povinné). Po přijetí vyplněného registračního formuláře si ověříme IČO Vaší firmy a poté odešleme přihlašovací údaje na e-mail, který jste uvedli při vyplnění registrace. Registrace pro nákup na e-shopu je nutná i v případě, že jste již naším zákazníkem.

I pro koncové zákazníky (domácnosti) bude nákup přes registrovaný účet na kreastyl.cz jednodušší a pohodlnější.
Omlouváme se všem zákazníkům, z provozních důvodů jsme nuceni přerušit provoz našeho e-shopu na dobu neurčitou. Děkujeme za pochopení.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.