Menu Hledat Účet

Návody krok za krokem

Tento kreativní prostor je věnován obalovým materiálům, květinovým aranžmá a výměně nápadů a rad. Ať už jste profesionálové či amatéři, klikněte na naše tipy a inspirujte se novými nápady. Každý měsíc můžete objevit v návodech krok-za-krokem nebo ve videích nové originální techniky. 

Připravili jsme si pro Vás řadu videí, jak správně pracovat s produkty, které najdete na našem e-shopu.

V prvním videu najdete návod na jednoduché kornouty z papíru Kraft na dárkové balení jednoho květu, výhodou je, že si je můžete připravit předem.


Videoprezentace řady váz s osvětlením ve svém dně

Sada váz Crystal Light je výsledkem úspěšného spojení mezi technologií a elegancí. Všechny nové modely jsou patentovány pro celou Evropu. Dlouho jsme pracovali na tom, jak integrovat modul se světlem do vázy tak, aby ji nijak nenarušoval. Výsledek jistě oceníte vy sami. Nová modulární základna je zabudována do dna vázy, obsahuje tři tužkové baterie a funguje pomocí tlačítka ON/OFF. Některé modely jsou vybaveny bezdrátovým dálkovým ovládáním.

Vodní balení, hedvábný papír a papír Duo Kraft

Velmi výstižné video, kde je kytice dárkově zabalena do manžety z hedvábného papíru a vnější manžety z papíru Duo Kraft. Navíc autorka nápadu na závěr kytici vložila do vodního balení, které je možno vytvořit i z čirého celofánu, který tak neruší decentní tóny obalových materiálů. Tak se do toho dejte i vy.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.