Menu Hledat Účet

Dřevěný designový svícen z CEDRELY 7x7x8 cm, sada 3 ks

699 Kč / ks
Skladem
Dřevěné svícny ručně vyrobené ze španělského cedru. V kombinaci se svíčkami různých tvarů a rozličných vůní si můžete zútulnit váš dům, byt i kancelář a příjemně relaxovat. Rozměry 1 ks: co kus, to originál (cca 7x7x8 cm). Na přání sjednotíme rozměry. Balení 3 ks.
ks
Kód:
SVICEN-SA3
Barva:
přírodní
Rozměr (cm):
7x7x8

Podrobné informace

Dřevěné svícny ruční vyrobené. K výrobě využíváme exotické dřeviny, především cedrelu vonnou neboli španělský cedr. Dřevo získáváme recyklací přepravních boxů od ovoce a zeleniny z Jižní Ameriky. Precizní ruční práce vyzdvihne nádheru a jedinečnost exkluzivního dřeva. V kombinaci se svíčkami různých tvarů a rozličných vůní si můžete zútulnit váš dům, byt i kancelář a příjemně relaxovat. Rozměry 1 ks: co kus, to originál (cca 7x7x8 cm). Na přání sjednotíme rozměry. Balení 3 ks.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.