Menu Hledat Účet

Dárková taška luxusní se šňůrkou - slonová kost 35x25x32 cm

40 Kč / ks
Skladem
Velká, luxusní dárková taška v matném provedení v odstínu slonové kosti s orientací na šířku a širokým dnem. Kartonové dno, boční sklady a bavlněná ucha. Rozměry: 35x25x32 cm. Vhodná pro balení velkých firemních i osobních dárků včetně těžších věcí.
ks
Kód:
UY510HRR21
Barva:
slonová kost
EAN:
8013170732710
Šířka (mm):
350
Délka (mm):
250
Výška (mm):
290
Hmotnost (kg):
0,07
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Velká, luxusní dárková taška v matném provedení v odstínu slonové kosti s orientací na šířku. Taška disponuje kartonovým dnem, bočními sklady a bavlněnými uchy. Rozměry: 35x25x32 cm. Taška je vhodná pro balení velkých firemních i osobních dárků včetně těžších věcí. Potěší dámy a pány různého věku. Určitě pak nebude vyhozena, ale nalezne další využití. Ideální pro ty, co se zrovna nekamarádí s dárkovým papírem.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.