Menu Hledat Účet

Barevné trendy 2020

BAREVNÉ TRENDY PRO LETOŠNÍ ROK 2020


Možná jste si již stihli všimnout, že letošnímu roku budou vévodit odstíny modré barvy - hlubinná, odstíny mrtvého korálu, barvy rozbouřeného nebe a petrolejové odstíny. 

Nová barva roku 2020 má toto poslání: „Žijeme v době, ve které je důležité zachovat si důvěru a víru. Právě tato barva představuje stálost, sebevědomí, pevnost a spolehlivost,“ řekla Leatrice Eisemanová, výkonná ředitelka Pantone Color Institute u příležitosti vyhlášení odstínu nové trendy barvy pro tento rok.

Pro koho je barva inspirací?

Trendy, které Pantone vyhlašuje, jsou součástí a inspirací pro nadcházející sezóny nejnovějších kolekcí. Určí se barva, která se stane hitem celého roku napříč všemi obory. To platí především pro módní návrháře, dekoratéry, floristy, grafiky, odráží se i v hudbě a životním stylu, ale platí také pro designéry. Inspirace je často hledána v přírodě, jelikož ta nám skýtá milióny odstínů, které ani nelze pojmenovat. Letošní rok (2020) bude laděn do barev tmavého odstínu modré Classic Blue a má číslo 19-4052.

3331

Modrá a svatba? ANO!


Svatební kytice, se kterou půjde nevěsta k oltáři, květinový doplněk ženicha, kytice svědků a nakonec také květinová výzdoba na svatebním automobilu či svatební hostině, by k sobě měly stylově i barevně ladit. Pokud se chcete inspirovat svatební barvou roku 2020, zakomponujte květy tmavě modré barvy do veškeré květinové výzdoby. K doladění můžete použít také stužky v MODRÉM ODSTÍNU, které najdete na našem e-shopu.

3332Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.