Menu Hledat Účet

Plastový kulatý obal s vkladem Vlny šedý kámen 24 cm

289 Kč / ks
Původní cena: 366 Kč
Skladem
Závěsný plastový kulatý obal s vyjímatelnou vložkou. Vhodný na terasy, zahrady a také do interiéru. Efektivní svislé vroubkování, barva šedá. ø 24 v. 16,1 cm.
ks
Kód:
DSK240-405U
Barva:
šedá
EAN:
5905197268668
Průměr (cm):
23,8
Šířka (mm):
238
Výška (mm):
161
Hmotnost (kg):
0,39
Sleva 21 %

Podrobné informace

Plastový obal kulatý s vyjímatelnou vložkou. Perfektně se hodí na terasy, zahrady a také do interiéru. Sada 2v1 obsahuje kulatý obal na květináč a vnitřní vložku pro snadný odtok přebytečné vody. Dekorativní vzhled květináčů podtrhuje jejich efektivní svislé vroubkování připomínající vlny. Inspirací pro vznik kulatých květináčů byla tradiční, ručně dělaná keramika. Rozměry ø 24 v. 16,1 cm.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.