Menu Hledat Účet

Dárková taška DL s okénkem M 24x14x19,5 cm

28 Kč / ks
Není skladem, do 3 týdnů
Kvalitní a pevná dárková taška s orientací na šířku. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólií. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení firemních i osobních dárků. Rozměry: 24x14x19,5 cm.
ks
Kód:
UY507HNN-M
Barva:
přírodní
EAN:
8013170748599
Šířka (mm):
240
Délka (mm):
140
Výška (mm):
195
Hmotnost (kg):
0,064
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Kvalitní a pevná dárková taška s orientací na šířku. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólii, čímž okamžitě propaguje obsah. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení firemních i osobních dárků. Ideální pro propagaci vašich produktů. Rozměry: 24x14x19,5 cm.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.