Menu Hledat Účet

Dárková taška DL s okénkem L 40x15x31 cm

50 Kč / ks
Není skladem, do 3 týdnů
Velká a pevná dárková taška s orientací na šířku. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólií. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení velkých firemních i osobních dárků. Rozměry: 40x15x31 cm.
ks
Kód:
UY507HNN-L
Barva:
přírodní
EAN:
8013170748605
Šířka (mm):
400
Délka (mm):
150
Výška (mm):
310
Hmotnost (kg):
0,126
Novinka Doporučujeme

Podrobné informace

Velká a pevná dárková taška s orientací na šířku. Vyrobena z tvrdého hnědého papíru. Disponuje okénkem s průhlednou fólii, čímž okamžitě propaguje obsah. Boční sklady, ucha z bavlněné šňůrky. Taška je vhodná pro balení velkých firemních i osobních dárků. Ideální pro propagaci vašich produktů. Rozměry: 40x15x31 cm.

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.