Menu Hledat Účet

Barevné trendy 2021

BAREVNÉ TRENDY 2021

V loňském roce 2020 byla barvou roku klasická modrá, která má symbolizovat jistotu, klid, sebedůvěru a vzájemnost. Vzhledem k tomu, že nikdo netušil, co nás čeká za rok, výběr barev pro letošní rok je velmi prozíravý a řekněme, až velmi realistický pro aktuální dění ve světě. Americká společnost Pantone každoročně vyhlašuje barvu roku, popřípadě kolorit barev pro dané období (jaro/léto – podzim/zima). Vybrané barvy mají symbolizovat nadcházející rok jak společensky, kulturně, ale v neposlední řadě, také interiérově. Dalo by se říci, že kompletním světovým spektrem. Letos byly vyhlášeny barvy v odstínu SYTĚ ŽLUTÉ (PANTONE 13-0647 Illuminating) a ŠEDÉ (PANTONE 17-5104 Ultimate Gray). Na první pohled dvě barvy, které nejdou dohromady, ale opak je pravdou. Na jedné straně světlo, teplo a štěstí a na druhé straně síla, praktičnost a odvaha. Hlavní barvou roku bude považována žlutá, ale šedá je nezbytným stínem podle společnosti Pantone.

ŽLUTÁ NÁS POVZBUDÍ A NABIJE ENERGIÍ, ŠEDÁ DODÁ JISTOTU A ODOLNOST!

3372

Barevný kolorit společnosti Pantone se také bude prolínat například do interiéru v podobě pestrých žlutých doplňků, ale pokud by se Vám nehodila žlutá, tak vyberte neutrální šedou. 

Letošní rok se ponese také v duchu cementových květníků v kombinaci s dřevem, popřípadě sklem.  3373

Hlavním interiérovým trendem bude vnitřní rovnováha, vytvoření poklidné atmosféry. Paleta barev v tomto trendu obsahuje pastelové barvy, ale také šedý studený odstín. Květináče mají mít hlavně kulaté a ladné tvary v kombinaci se zelenými pokojovými rostlinami. 

3374

V neposlední řadě je potřeba zmínit také svatební trend. Samozřejmě se bude linout ve žlutém a šedém odstínu. 

3375

Decentní papírové dekorace, krásně a jednoduše doplní svatbu. V naší nabídce najdete široký výběr papírů vhodných také na aranžmá. A pokud byste neplánovali svatbu ve žlutém odstínu? Nevadí, na našem e-shopu najdete mnoho dalších atraktivních odstínů. Věříme, že tu svoji barvu najdete.

3376

Svatební květiny budou krásně žluté, veselé a stonková část se bude obvazovat krajkovou stuhou, jak můžete vidět na obrázku níže.   

3377

 

Proč nakupovat u nás

Šetříme přírodu

Od počátku 21. století upravuje většina našich dodavatelů kvalitu a výrobu svých produktů tak, aby byla v souladu s životním prostředím.

Bezpečná doprava

Pro vaše objednané zboží jsme vybrali jen ty nejlepší přepravce, kteří zajistí, aby se i křehké zásilky dostaly v původním stavu a bez poškození až k vám.

Jednoduchá platba

Na Kreastyl.cz můžete platit NOVĚ platební kartou (hned při objednávce) hotově při převzetí zboží (na dobírku) nebo bankovním převodem (předem).Kreastyl.cz si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určitý způsob platby nebo požadovat úhradu zboží předem.